www.sacnakli.com
Ana Sayfa | Mail Gönder | İletişim Bilgileri

  Bir çok erkek kalıtımsal nedenlerle ve kimi zaman çok genç yaşlarda saçlarını kaybetmektedir.

Önüne geçilmesi çok zor olan kalıtımsal nedenli saç kaybının kimi erkek ve kadınlarda psikolojik sıkıntılara yol açtığı gözlenmektedir. Saçın tarihin her döneminde gençlik ve çekiciliğin sembolü olduğu düşünülürse, bu sıkıntıyı doğal karşılamak gerekir.

Bugün artık tıbbın bu sorun için önerdiği kesin ve doğal bir çözüm var:
Saç transplantasyonu;

yani kişiye kendi saçından yapılan saç nakli. Saç, saç dökülmesi ve tedavileri ile ilgili tüm bilgilere, sadece saç nakli konusunda uzmanlaşmış olan www.sacnakli.com internet sitesinde ulaşabilir, tarafımıza göndereceğiniz e-mail ile saçlarınızın geleceği hakkında karar verebilirsiniz.

 

  www.sacnakli.com internet sitesi sizlere yayımladığı Saç Bülteni ile daha yakın. Son yayımlanan bülteni okuyabilir veya bülten abonesi olabilirsiniz.
 Devam
 

  Yanlış yapılmış olan kötü uygulamalar, saç ekimi sayesinde tekrar yapılan çalışmalarla çok büyük başarı sağlayarak normal haline çevrilmektedir.
 Devam
 
Ana Sayfa - Saç Nedir - Normal Saç Büyümesi - Saç Dökülmesi ERKEK - Saç Dökülmesi KADIN - Saç Dökülmesi Diğer Sebepler - Saç Ekimi Nakli Nedir - Saç Ekimi Nakli Operasyonu - Saç Ekimi Nakli Operasyonu Sonrası - Saç Ekimi Nakli Tarihçesi - Saç Ekimi Nakli Cerrahisi - Saç Ekimi Nakli Medikal - Saç Ekimi Nakli Fotografları - Saç Ekimi Nakli Danışma - Saç Ekimi Nakli Bültenimize Abonelik - Saç Ekimi Nakli Son Yayımlanan Bültenimiz - Saç Ekimi Nakli Ücretleri - Saç Ekimi Nakli İçin Bize Ulaşabilirsiniz - Saç Ekimi Nakli ENGLISH
e-mail: info@sacnakli.com
Copyright © 2024 www.sacnakli.com All Rights Reserved.